Estetyczna obróbka w drewnie w ofercie KnM Za pomocą najnowocześniejszego sprzętu jesteśmy w stanie odtworzyć w 100 % zakładany projekt i wykonać szczegółowe i precyzyjne wzory. Obróbka metali CNC, czyli rozwiązanie Twoich problemów Potrzebujesz elementów o ściśle określonych parametrach? Obróbka metali CNC to rozwiązanie, które pozwoli stworzyć komponenty o danych wymiarach w bardzo krótkim czasie. Proces ten przeprowadzimy błyskawicznie, a Ty w efekcie otrzymasz precyzyjnie wykonany detal o gładkiej powierzchni, a także w 100 % zgodny ze specyfikacja. Proces obróbki metali CNC jest wykonywany przez centrach obróbczych o wysokiej klasie dokładności, odpowiednie zaprogramowanie procesu pozwala nam wykonać różne elementy w sposób automatyczny i powtarzalny. Zastosowanie obróbki CNC to przyszłość przemysłu, która dzieje się już teraz! Technika ta ze względu na wysoką precyzję wykonania oraz ogromne możliwości cieszy się ogromną popularnością w wielu branżach. Obróbka metali oraz różnego rodzaju materiałów za pomocą obrabiarek CNC to rozwiązanie, które znajduje zastosowanie m.in.w przemyśle energetycznym, motoryzacyjnym, medycznym, elektronicznym, a także wszędzie tam, gdzie liczy się dokładność stworzonych elementów. Dla wszystkich wymienionych branż oraz wielu innych jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej zaawansowane i skomplikowane projekty. Mamy możliwości do tego, by wykonać zarówno zlecenia jednostkowe, jak i zamówienia seryjne na poszczególne elementy o identycznym wyglądzie oraz parametrach.

Obróbka tworzyw sztucznych i kompozytów profesjonalnie i szybko

Doskonale rozumiemy, że w biznesie liczy się terminowość wykonywanych zleceń, a także wysoka jakość w każdym aspekcie działania. Możemy więc Cię zapewnić, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, a także z najwyższą starannością. Przeprowadzana przez nas obróbka tworzyw sztucznych odbywa się z wykorzystaniem innowacyjnych centrów obróbczych, pracujących w technologii 3D. Posiadane przez nas obrabiarki CNC wyposażone są napędy liniowe i wrzeciona frezujące o mocy 12kW, co gwarantuje bardzo dobrą i powtarzalną jakość obrabianych powierzchni. Zaufaj naszym doświadczonym pracownikom oraz specjalistycznym maszynom! Wybierz KnM już dziś!

Dysponujemy także stołem roboczym o dużym zakresie pracy. Dzięki niemu jesteśmy w stanie obrabiać tworzywa sztuczne w technologii 3D. Przy każdym zleceniu zachowujemy maksymalną precyzję cięcia, a także dokładamy wszelkich starań, by odwzorować dokładnie każdy szczegół z projektu.

Nasz park maszynowy

Nas park maszynowy stanowią innowacyjne centra obróbcze,  napędzane napędami liniowymi, wyposażone we wrzeciona frezujące 12 kW, nóż scylacyjny oraz oś obrotową. Centra  posiadają   stoły   robocze o wymiarach 4100mmx2100 oraz 3100mmx2100 wyposażone w podciśnieniowy system mocowania elementów  dzięki czemu jesteśmy w stanie obrabiać  i modyfikować materiały w największych formatach w jakich występują obecnie na rynku. Dzięki  innowacyjnym napędom  liniowym  nasze plotery ( cuttery ) tnąco-frezujące posiadają powtarzalność pozycjonowania 1μm ( 0,001mm) oraz rozdzielczość pomiaru 0,001 mm. Dzięki  zastosowaniu takich   bezpośrednich  układów pomiarowych o ultra wysokiej dokładności jesteśmy wstania obrabiać i wycinać  elementy z bardzo duża dokładnością  przy zachowaniu  dużej wydajności i powtarzalności. Innowacyjność naszego centrum oraz odpowiedni dobór narzędzi skrawająco-tnących pozwala nam na dowolne obrabianie większości materiałów:  

Wszystkie usługi wykonujemy szybko i niezwykle precyzyjnie. Mamy wiedzę na temat każdego powszechnie występującego materiału - drewna, metalu oraz tych kompozytowych połączonych aluminium, czyli dibondu. Zadbamy o każdy szczegół i każdy tworzony wymiar - dzięki temu tak uzyskany element  będziesz mógł bez żadnych problemów wykorzystać tam, gdzie go potrzebujesz. 

Działamy zarówno na miękkich materiałach, jak i zespolonych ze sobą, twardszych jak aluminium, miedź, mosiądz ,dibond etc.    – wszystko dzięki specjalistom oraz niezastąpionemu oprogramowaniu, które pozwala nam wprowadzać coraz to nowe wariacje przydatne do cięcia  i skrawania metalu oraz innych tworzyw.