Filc jest jednym z materiałów cieszących się dużą popularnością, zwłaszcza teraz, gdy panuje moda na filcowe torebki, portfele czy maskotki, cieszące się ogromną popularnością. Wiele osób próbuje również samodzielnie tworzyć ozdoby czy gadżety wykonane z wyrobu włókienniczego otrzymywanego przez spilśnianie. Nierzadko sami decydujemy się wycinać pożądane przez nas wzory, jednak czasem okazuje się, że jest to zbyt skomplikowane, szczególnie w przypadku niewielkich elementów czy nieforemnych kształtów. Nasza firma oferuje profesjonalne cięcie filcu zarówno dla przedsiębiorstw krawieckich, jak i osób prywatnych, specjalizujących się w DIY (do it yourself).

Filcowe gadżety

Filc to doskonały materiał wykorzystywany do zabawek dla dzieci – jest bezpieczny, a przy tym przyjemny w dotyku, ale świetnie spisuje się również do produkcji firmowych gadżetów reklamowych – zarówno domowych ozdób, jak i breloczków czy niewielkich portmonetek z logo danego przedsiębiorstwa. To niecodzienna forma promocji, która z pewnością wyróżni Państwa firmę od innych.

Precyzyjne i profesjonalne podejście

Jeśli chodzi o cięcie filcu, wyróżniamy się wysoką precyzją. Dokładnie wymierzamy materiał, dzięki czemu jesteśmy dokładni co do mm. Każda prosta jest idealnie równa, a zaokrąglone elementy doskonale odmierzone i wyregulowane. Dzięki pomocy naszych fachowców, materiał nie strzępi się na krawędziach. Wycinamy zarówno duże kształty, jak i te niewielkie o skomplikowanych wymiarach. Nowoczesne technologie, z jakich korzystamy, pozwalają nam zachować profesjonalizm, a przy tym możemy zaoferować korzystne dla Klientów ceny.

Doświadczenie w wielu branżach

KnM oferuje profesjonalne cięcie filcu za pomocą maszyn CNC. Do współpracy zapraszamy firmy krawieckie, obuwnicze, producentów zabawek i innych przedmiotów wykorzystując ten praktyczny i miły w dotyku materiał. Wielu naszych Klientów zleca nam cięcie filcu również na potrzeby gadżetów promujących markę podczas reklamowych eventów lub w formie prezentów dla kupujących. Do składania zamówień zachęcamy też osoby prywatne, na potrzeby własne lub komercyjnie. Z przyjemnością wytniemy dla Państwa nawet najbardziej kreatywne formy!

Precyzyjne cięcie filcu dzięki nowoczesnym maszynom CNC

Dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym pozwalającym na sprawne i bardzo precyzyjne cięcie filcu (oraz wielu innych materiałów) w technologii CNC, czyli Computer Numerical Control. Komputerowe sterowanie, w połączeniu z nowoczesnym wrzecionem frezującym, nożem oscylacyjnym oraz czwartą osią obrotową sprawia, że jesteśmy w stanie w krótkim czasie przygotować niemal dowolną formę. Nasza usługa jest skierowana zarówno do Klientów potrzebujących wycinania z filcu geometrycznych form, jak i dla tych, którzy chcą zrealizować zlecenie o wysokim stopniu złożoności.

W każdym przypadku mogą Państwo liczyć na wysoką jakość obróbki i perfekcyjnie gładkie krawędzie, które nie strzępią się i są w pełni zgodne z przesłanym projektem.

Obróbka we wszystkich dostępnych rozmiarach

Ważną zaletą naszej oferty jest również duży obszar roboczy naszych maszyn oraz możliwość obrabiania w technologii 3D. Zlecenie cięcia filcu naszej firmie to doskonały sposób, by otrzymać profesjonalnie obrobiony materiał, nie posiadając własnego oprzyrządowania. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!