Nierzadko okazuje się, że brakuje nam odpowiednich maszyn, które umożliwiałyby precyzyjne wycinanie różnorodnych kształtów z różnych materiałów. Wtedy z pomocą przychodzi KnM, profesjonalne centrum obróbcze wyposażone w nóż oscylacyjny, który umożliwia wycinanie skomplikowanych kształtów z materiałów miękkich, takich jak pianka itp. Długość noża umożliwia cięcie pianki oraz innych materiałów miękkich o grubości do 105 mm. Możliwość użycia jednocześnie noża oraz wrzeciona frezującego pozwala nie tylko na wycinanie skomplikowanych kształtów, ale również na wybieranie materiału tam gdzie jest to konieczne. Ważną zaletą wykorzystywanych przez nas maszyn jest również duży obszar roboczy - 4100mm/2100mm/300mm. Umożliwia on cięcie pianki oraz wielu innych materiałów w bardzo szerokim spektrum formatów i kształtów. KnM wykonuje zlecenia we wszystkich formatach spotykanych obecnie na rynku.

Nowoczesny sprzęt, którym dysponujemy, pozwala uzyskać pożądane wykończenia, dzięki czemu zrealizujemy każdy projekt na zamówienie.

Dlaczego warto zlecić cięcie pianki specjalistom z KnM?

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie narzędzia tnąco-skrawające, które umożliwią obróbkę dowolnych komponentów. Początkowo nasza działalność skupiona była na produkcji stanowisk montażowych i narzędzi produkcyjnych, dzięki czemu fachowców KnM cechuje głęboka wiedza na temat procesów i urządzeń wykorzystywanych do produkcji. Nasi specjaliści wykonają dla Państwa cięcie pianki tak, by w pełni sprostać oczekiwaniom projektu, optymalnie dostosowując metody obróbki.

Na każdym etapie realizacji zlecenia pozostajemy do dyspozycji Klienta. Zachęcamy do kontaktu osoby szukające większej ilości informacji na temat naszych usług. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania mailowo lub telefonicznie.

Duża wprawa w wykonywaniu zleceń dla odbiorców z różnych branż daje nam pewność, że jesteśmy w stanie podołać każdemu zadaniu! Wykonujemy cięcie pianki zarówno na potrzeby uzyskania prostych, podstawowych kształtów, jak i wykonujemy obróbkę zgodną ze złożonym, skomplikowanym designem.

Precyzyjne wykończenia każdego projektu

Gwarantujemy wysoką jakość – zachowujemy precyzję cięcia pianki – tworzymy dowolne kształty, dbamy o równe wykończenia, bez względu na to, jaki efekt chcą Państwo uzyskać. Dzięki CNC – komputerowemu sterowaniu urządzeń numerycznych, jesteśmy w stanie zaprogramować dowolnie urządzenie, aby uzyskać pożądany kształt. Dbamy o wszystkie detale, a jednocześnie skracamy czas pracy – umożliwiamy hurtowy przerób elementów, który nie odbija się na jakości. Wycinane komponenty spełniają oczekiwania Klientów, są wystarczająco dopracowane – przykładamy uwagę do każdego projektu, co pozwala nam zachować precyzję cięcia pianki oraz innych materiałów, które poddajemy obróbce.

Technika cięcia nożem oscylacyjnym umożliwia również obróbkę wielu innych materiałów miękkich, takich jak tkaniny czy tektura. Jesteśmy w stanie również efektywnie ciąć gumę - w tym gumę zbrojoną.

Rzetelna realizacja naszych usług sprawiła, że zyskaliśmy zaufanie Klientów z wielu różnych branż. Regularnie tworzymy m.in. uszczelki oraz formy piankowe. Często współpracujemy także z zamawiającymi z branży odzieżowej, wykonując wycinanie pianki wykorzystywanej do produkcji butów i ubrań. Z przyjemnością wykonujemy też elementy wykorzystywane w gadżetach reklamowych, na stoiskach eventowych lub w innych materiałach o znaczeniu marketingowych.