KnM jest firmą zajmującą się profesjonalną obróbką oraz cięciem dowolnych kształtów w wybranych materiałach, w tym także w technologii 3D. Procesowi poddajemy takie materiały jak aluminium, miedź, mosiądz, stal, tworzywa sztuczne, drewno czy kompozyty. Dbamy o precyzję, dlatego cięcie tworzyw odbywa się w dogodnych warunkach przy użyciu najlepszych maszyn opartych na komputerowym sterowaniu urządzeń numerycznych, umożliwiających osiąganie zadowalających detali. Wykonujemy również hurtowe cięcie tworzyw – dzięki nowoczesnej technologii skracamy czas pracy, zachowując jednocześnie pożądaną estetykę oraz jakość.

Obróbka przy użyciu nowoczesnych urządzeń

W naszym centrum obróbczym zajmujemy się cięciem tworzyw – uzyskujemy oczekiwane kształty odpowiadające Państwa oczekiwaniom. Dbamy o szczegóły naszych komponentów, co sprawia, że zachowujemy wszelkie detale, zarówno w prostych formach, jak i tych bardziej skomplikowanych. Dzięki wysokiej precyzyjności osiągamy odpowiednie wykończenia, gładkie krawędzie i wymagane wymiary – każde zamówienie traktujemy z takim samym zaangażowaniem. Oferujemy obróbkę przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu pozwalającego uformować dowolne kształty w każdym rozmiarze spełniającym Państwa oczekiwania.

Wykonujemy cięcie tworzyw w technologii 3D

Jednym z głównym filarów naszej działalności są wszechstronne maszyny CNC, pozwalające na realizowanie nawet najtrudniejszych zleceń. Wielu Klientów decyduje się na to, by zlecić cięcie tworzyw właśnie firmie KnM z uwagi na obróbkę 3D, którą jesteśmy w stanie wykonać na bardzo wysokim poziomie.

Co pozwala nam na tak precyzyjne działania? Nasze centrum obróbcze jest wyposażone we wrzeciono frezujące 12kW. To właśnie ono w połączeniu z obszernym stołem roboczym zapewnia możliwość cięcia tworzyw na potrzeby tak wielu odmiennych projektów. Proces ten jednak nie przebiegałby tak sprawnie, gdyby nie podciśnieniowy system montażu obrabianych elementów oraz czwarta oś obrotowa. Ten ostatni element ma kluczowe znaczenie dla możliwości przeprowadzania zaawansowanego wycinania 3D.

Chętnie podejmiemy się każdego wyzwania!

Nowoczesny park maszynowy jest ważny, ale równie istotnym elementem naszej oferty jest duże doświadczenie naszych fachowców. Specjaliście KnM wykonają dla Państwa cięcie tworzyw sztucznych na potrzeby praktycznie każdej branży. W naszym portfolio znajdują się już m.in. trójwymiarowe profile, wałki, rury oraz klocki. Wielokrotnie wytwarzaliśmy też ślimaki oraz ramiona transportowe czy nogi do mebli. Nasi Klienci zlecają nam też wykonywanie precyzyjnych otworów technologicznych oraz wcinek w rurach i profilach.

Duża liczba zróżnicowanych zleceń daje nam pewność, że będziemy w stanie spełnić również Państwa potrzeby. W cięciu tworzyw zgodnie z projektami naszych Klientów pomaga nam również fakt, że pracujemy na stole o wymiarach 4100mm/2100mm/300mm. W praktyce oznacza to, że jesteśmy w stanie obrabiać materiały we wszystkich formatach handlowych.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i wykonamy obróbkę zgodnie z Państwa projektem. Zapraszamy!