KnM to profesjonalne centrum obróbcze CNC wyposażone we wrzeciono frezujące o mocy 12 kW. Wykrawamy w materiałach dowolne kształty przy jednoczesnej ich obróbce, osiągając przy tym wysoką precyzję. Dbamy o szczegóły, gładkość wykończenia oraz uzyskanie oczekiwanego formatu. Duży obszar roboczy pozwala na frezowanie aluminium w dowolnych wymiarach, jakie mogą występować na rynku. Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Maksymalnie skracamy czas cięcia, co daje nam większe możliwości, w tym produkcję seryjną, która nie traci na jakości. Każde zamówienie realizujemy z dużym zaangażowaniem, jakie pozwala nam osiągnąć zadowalające efekty.

Obróbka na najwyższym poziomie

W naszym centrum obróbczym można wykonać frezowanie aluminium w dowolnym formacie. Dzięki osi obrotowej CNC jesteśmy w stanie dokonać frezowania w profilach, rurach aluminiowych, profilach z tworzywach sztucznych oraz kawałkach drewna wymagających obrotu podczas frezowania. Odpowiednie oprogramowanie pozwala nam wycinać i obrabiać w technologii 3D zgodnie z projektem Klienta, a gabaryty maszyn umożliwiają osiągnięcie wymaganych efektów. Gwarantujemy najwyższą jakość, gładkie wykończenia i precyzję ciętych materiałów. Jesteśmy w stanie zrealizować prawie każdy projekt, wykonujemy obróbkę na życzenie Klienta – aluminium, pianki, MDF czy innych tworzyw.

Zakres stołu roboczego naszego centrum to aż 100mm/2100mm/300mm, co przekłada się na ogromną wszechstronność naszej oferty. Śmiało można powiedzieć, że wykonujemy frezowanie aluminium oraz cięcie tworzyw sztucznych czy kompozytów we wszystkich najpopularniejszych wymiarach.

Profesjonalne frezowanie aluminium w ofercie KnM

O jakości naszych usług decyduje nie tylko nowoczesny park maszynowy, ale także duże doświadczenie naszych specjalistów. Wykonujemy frezowanie aluminium dla firm z różnych branż, realizując zarówno proste formy, jak i projekty o wysokim poziomie złożoności. Niezależnie od charakteru i wielkości zlecenia, mogą Państwo liczyć na nasze rzetelne podejście i specjalistyczne sugestie. Jesteśmy przekonani, że to właśnie wysoki poziom obsługi jest jedną z rzeczy, które sprawiają, iż tak wielu Klientów do nas wraca!

Do frezowania aluminium wykorzystujemy urządzenia w technologii CNC. Rozwinięciem tego skrótu jest Computerized Numerical Control, co w języku polskim określa się najczęściej mianem komputerowego sterowania urządzeniami numerycznymi. W praktyce oznacza to, że układ sterowania wyposażony jest w mikrokomputer pozwalający na szczegółowe zaprogramowanie pracy urządzenia. Cyfrowa precyzja bezpośrednio przekłada się na jakość fizycznej obróbki. Frezowanie aluminium przy użyciu maszyn CNC to sprawdzony sposób na to, by wykonać usługę na najwyższym, światowym poziomie.

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?

KnM współpracuje z firmami z bardzo różnych obszarów. Frezowanie aluminium jest jedną z naszych podstawowych usług, zajmujemy się jednak również m.in. cięciem tworzyw sztucznych, obróbką miedzi, mosiądzu i stali czy wycinaniem w materiałach miękkich. Z przyjemnością stworzymy dla Państwa elementy mebli, narzędzi, maszyn czy instalacji. Wykonujemy też precyzyjne wcinki w rurach i profilach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!