Realizujemy zamówienia Klientów na wycinanie określonych kształtów. Wykonujemy frezowanie MDF oraz innych tworzyw, które poddajemy obróbce za pomocą urządzeń sterowanych numerycznie – CNC, jak i precyzyjnego noża oscylacyjnego. Pracujemy z dowolnymi materiałami w różnorodnych formatach, dbając przy tym o gładkie wykończenia i uzyskanie oczekiwanych efektów. Doskonale sprawdzamy się wszędzie tam, gdzie Klienci oczekują dokładnego cięcia oraz krótkiego czasu produkcji – realizujemy zarówno pojedyncze, jak i seryjne zamówienia na frezowanie MDF.

Profesjonalne podejście, oczekiwane efekty

Posiadamy duży obszar roboczy, który umożliwia nam cięcie w dowolnym formacie. Nasi pracownicy angażują się w skomplikowany proces wyrabiania określonych kształtów, dbając o precyzję wykonania i gładkie wykończenia. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt, a nowoczesna technologia, z której korzystamy, pozwala nam skrócić czas produkcji oraz uzyskać dokładność. Dzięki profesjonalnemu podejściu udaje nam się osiągnąć pożądane kształty, niezależnie od stopnia skomplikowania zamówienia. KnM świadczy usługi na najwyższym poziomie, profesjonalne cięcie w MDF oraz innych materiałach poddawanych obróbce.

Nowoczesny park maszynowy

KnM to innowacyjne centrum obróbcze wykonujące frezowanie MDF oraz cięcie wielu innych materiałów, w tym mosiądzu, aluminium, gumy zbrojonej, pianki czy też tkanin, filcu i tektury. Oprócz prostych form geometrycznych, wykonujemy złożone projekty wymagające pracy w środowisku 3D. Zaawansowaną trójwymiarową obróbkę umożliwia nam duży stół roboczy oraz czwarta oś obrotowa. Zastosowanie tych mechanizmów w naszych urządzeniach pozwala na frezowanie MDF, wycinanie w tworzywach, metalach i drewnie z dużą precyzję na wielu poziomach. Regularnie tworzymy dla naszych Klientów elementy mebli oraz profile. Przyjmujemy także zlecenia na wykonywanie otworów technologicznych. W każdym przypadku mogą Państwo liczyć na najwyższą dokładność - gwarantowaną przez technologię CNC.

Zespół doświadczonych specjalistów

Nowoczesne maszyny są tylko jednym z elementów decydujących o wysokiej jakości naszej oferty. Tak precyzyjne i wszechstronne frezowanie MDF nie byłoby możliwe bez doświadczonych profesjonalistów potrafiących w pełni wykorzystać potencjał naszych urządzeń. Zespół KnM do każdego zlecenia dobierze optymalne narzędzia tnąco-skrawające i zaprogramuje maszyny w taki sposób, by zrealizować usługę sprawnie oraz w pełni zgodnie z przesłanym projektem.

To właśnie rzetelne podejście do wykonywanych usług sprawiło, że mamy tak wielu nowych Klientów z polecenia, a wielu zleceniodawców wraca do nas z kolejnymi projektami!

Zapraszamy do współpracy

Nasza oferta frezowania MDF przeznaczona jest zarówno dla małych, jak i średnich oraz dużych przedsiębiorców. Wiele usług wykonujemy także dla osób prywatnych. Z przyjemnością zrealizujemy pojedyncze zlecenie lub nawiążemy stałą współpracę. Zachęcamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Wszystkie niezbędne dane znajdą Państwo w zakładce Kontakt.