KnM jako profesjonalne centrum obróbcze poddaje dowolne materiały procesom pozwalającym uzyskać odpowiednie kształty oraz wymiary. Dzięki profesjonalnemu podejściu naszych pracowników jesteśmy w stanie zaoferować realizację każdego projektu – obróbka drewna to jedna z naszych propozycji. Dbamy o precyzję – gładkie wykończenia oraz osiąganie pożądanych rezultatów. Dokładność podczas całego procesu produkcyjnego umożliwia nam osiągnięcie efektów zamierzonych przez Klienta. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię pozwalającą wycinać różnorodne komponenty z zachowaniem pełnej dokładności.

Obróbka i cięcie w dowolnych materiałach

Na wyposażeniu posiadamy profesjonalną maszynę CNC z komputerowym sterowaniem numerycznym, a także precyzyjny nóż oscylacyjny, gwarantujące obróbkę drewna na najwyższym poziomie. Zaangażowanie naszych pracowników sprawia, że osiągamy oczekiwane rezultaty, a każde zamówienie realizujemy z dbałością o szczegóły wykończenia. Nasze centrum obróbcze KnM przyjmuje zamówienia na obróbkę różnorodnych komponentów – elementów, które osiągają dowolne wymiary oraz kształty. Cięcie w drewnie oraz innych materiałach to nasza specjalność. Przyjmujemy projekty zarówno od profesjonalnych firm produkcyjnych, jak i prywatnych Klientów.

Estetyczna obróbka w drewnie w ofercie KnM

Za pomocą najnowocześniejszego sprzętu jesteśmy w stanie odtworzyć w 100 % zakładany projekt i wykonać szczegółowe i precyzyjne wzory. Estetyczna obróbka w drewnie to szybki sposób na otrzymanie wartościowych detali, które sprawdzą się doskonale jako efektowne łączenia, narożne profile czy też elementy dekoracyjne. Ponadto stworzone produkty mogą zostać wykorzystywane jako części banerów lub szyldów reklamowych. Możliwości jest bardzo wiele, wszystko zależy od Twoich potrzeb oraz koncepcji.

Obróbka drewna CNC w branży meblarskiej

Nieregularne kształty, wyjątkowe wzory czy też gładkie krawędzie - obróbka drewna CNC to wielki potencjał, który doskonale widać na przykładzie branży meblarskiej. Dzięki technologii CNC i odpowiedniemu doborowi narzędzi skrawających można stworzyć unikalne wyposażenie do biur oraz domów, które będzie idealnie komponować się z wnętrzem urządzonym w każdym stylu. Ponadto dzięki frezowaniu i cięciu CNC osiągniesz perfekcyjne prawie niewidoczne łączenie elementów. Zaciekawiony? Wybierz naszą ofertę i przekonaj się o tym sam!