Firma KnM świadczy usługi obrabiania mechanicznego materiałów z użyciem osi obrotowej. Oś obrotowa która posiadamy jest zintegrowana z ploterem frezującym, co pozwala na obróbkę elementów wymagających ich obracania podczas obróbki. Dzięki zintegrowaniu osi obrotowej z ploterem frezującym jesteśmy w stanie w sposób ciągły i powtarzalny obrabiać materiały obracając je wokół własnej osi. Taka technologia pozwala nam również  wiercić i frezować otwory  w profilach oraz rurach z metali nieżelaznych oraz stali (w zależności od gabarytów)

Dzięki  technologii  obróbki z użyciem czwartej osi, jesteśmy  wstanie wyprodukować takie elementy jak: nogi do stołów lub krzeseł, filary, tralki do balustrad, zdobione poręcze drewniane, ślimaki transportowe, wiercić lub frezować otwory technologiczne w profilach zamkniętych i otwartych.

Materiały jakie możemy obrabiać tą technologią to :

  • Drewno
  • Tworzywa sztuczne
  • Aluminium
  • Miedź
  • Mosiądz
  • Profile aluminiowe
  • Rury, wałki aluminiowe
  • Profile, rury, wałki mosiężne
  • Profile, rury , wałki miedziane
 

Zaawansowana obróbka na osi obrotowej

Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami z różnych branż oraz osobami prywatnymi. Duże doświadczenie naszego zespołu to gwarancja, że obróbka na osi obrotowej wykonywana przez KnM w każdym przypadku da efekty na takim samym, wysokim poziomie. Regularnie realizujemy dla naszych Klientów zlecenia na najprostsze formy geometryczne, a obok nich wykonujemy skomplikowane elementy - zawsze precyzyjnie trzymając się założeń projektowych. Obróbka na osi obrotowej pozwala nam też na wykonywanie zaawansowanych wcinek i otworów technologicznych w profilach oraz ruchach z aluminium, stali, mosiądzu, miedzi czy tworzyw sztucznych.

Nowoczesny i wszechstronny park maszynowy

Jedną z mocnych stron KnM jest bardzo nowoczesny park maszynowy. Obróbka przy pomocy  dwóch innowacyjnych  centrów obróbczych  pozwala nam na   realizowanie najśmielszych wizji designerskich z zachowaniem najwyższej jakości  świadczonych usług! To zasługa nie tylko czwartej osi obrotowej, ale także dużego obszaru roboczego, zastosowanych  ultra dokładnych napędów liniowych, noża oscylacyjnego oraz mocnego wrzeciona frezującego. To wystarczająco wiele, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Tak szeroki zakres możliwości sprawia, że możliwa jest swobodna obróbka w technologii 2D i 3D. Jesteśmy w stanie obrabiać materiały praktycznie we wszystkich formatach handlowych dostępnych aktualnie na rynku.

Profesjonalny dobór narzędzi tnąco-skrawających

Bazując na bogatym doświadczeniu, nasi specjaliści  optymalnie dobierają narzędzia tnąco-skrawające do każdego zlecenia. Oprócz wiedzy specjalistów KnM, ważną rolę w realizacji naszych usług pełni również technologia CNC, oraz  stosowane oprogramowanie czyli komputerowe sterowanie urządzeniami numerycznymi. To właśnie cyfrowa precyzja oraz wysoka klasa centrum obróbczego sprawia, że usługi KnM mogą być świadczone na tak wysokim poziomie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji  skontaktuj się z nami :