Sklejka – cięcie i frezowanie

Każde mądre przedsiębiorstwo swoje narzędzia wykorzystywane w pracy musi odpowiednio dostosować do danego materiału. Często musimy wykonywać trudną obróbką na delikatnym tworzywie. W tym celu zawsze korzystamy z naszych niezawodnych maszyn, które są wydajne i niezastąpione przy tworzeniu skomplikowanych kształtów. A jeśli weźmiemy pod uwagę wyroby, które wręcz stworzone są do precyzyjnej obróbki, to wraz z Klientem możemy pójść o krok dalej.

KnM dysponuje profesjonalnymi narzędziami, które umożliwiają profesjonalną obróbkę na różnorodnych powierzchniach. Realizujemy indywidualne projekty, tworząc kształty odpowiadające oczekiwaniom Klienta. Jednym z materiałów, na którym pracujemy jest sklejka. Cięcie sklejki dzięki frezowaniu to nasza specjalność, dlatego podchodzimy do tego w sposób profesjonalny, starając się oddać każdy szczegół, dzięki czemu efekt końcowy spełnia stawiane nam wymagania. Wspomniane tworzywo to jeden z kompozytów, który jest najczęściej używany, m.in. do wyrobu mebli, dlatego zaopatrzyliśmy się w odpowiednie narzędzia pozwalające na efektywną obróbkę i frezowanie.

Lubimy wyzwania

W związku z tym każdy Klient może zlecić nam nawet niezwykle skomplikowany wzór. Cięcie wykonamy szybko i bez najmniejszego problemu. Dzięki specjalistom z naszego zespołu i oprogramowaniu wycinanie w sklejce jest szybkie i precyzyjne, co pozwala na uzyskanie dowolnych kształtów w niedługim czasie. Oczywiście z frezowania korzysta się nie tylko w meblarstwie i wykańczaniu wnętrz, ale przede wszystkim w wymagającym przemyśle i budownictwie. Wycinamy też innych powierzchniach.

Naszą specjalnością jest praca na różnorodnych materiałach, wśród których znajduje się także sklejka. Frezowanie to proces, który nie może odbyć się bez wyposażenia w profesjonalne narzędzia tnąco-skrawające, dlatego zaopatrzyliśmy się w profesjonalne maszyny, które zostały odpowiednio zaprogramowane do wycinania. To pozwala nam obrabiać komponenty według inwencji Klienta – realizujemy każde zamówienie, bez względu na wymagane kształty czy rozmiary. Duży obszar roboczy pozwala nam na frezowanie w sklejce i innych materiałach odpowiednio większych elementów.