25 maja weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych określane jako RODO. W związku z tym zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności.

Polityka prywatności:

1) Administrator danych osobowych Informujemy, iż Administratorem Twoich danych jest KNMPL Sp. z o.o. z siedzibą przy  Ul. Bór 77/81A, 42-202 Częstochowie wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 5732934609. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych proszę o kontakt ze mną za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2) Cel przetwarzania danych osobowych Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań niezbędnych do realizacji usług i kontaktu z Tobą oraz w celu realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa, w celach podatkowych i rachunkowych.

3) Okres przechowywania danych Twoje dane przechowywane są podczas realizacji zlecenia oraz po jego zakończeniu w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, podatkowych, reklamacyjnych.

4) Odbiorcy danych Twoje dane osobowe przekazujemy tylko i wyłącznie w takim zakresie w jakim jest to niezbędne w celu naszej współpracy. Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione naszym pracownikom, by mogli wykonać swoją pracę, podmiotom świadczącym usługi kurierskie, podmiotom świadczącym usługi księgowe. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych ma charakter dobrowolny ale jest niezbędne w celu realizacji usług.